Prevádzka MŠ bude od 6. apríla 2021 vo všetkých triedach.
Odhlasovanie a prihlasovanie zo stravy je v kompetencii zákonných zástupcov. Prosíme rodičov, aby využívali edupage našej stránky - ikona Jedálny lístok. Upozorňujeme, že zmeny je možné realizovať do 14:00 deň vopred.
Pri nástupe dieťaťa zákonný zástupca podpisuje tlačivo o bezinfekčnosti. Žiadame rodičov o elektronické odoslanie cez edupage, ikonka pečiatky (Žiadosti/ Vyhlásenia – Vyhlásenie o bezinfekčnosti: MŠ a ZŠ I. stupeň), alebo formou tlačiva u pani učiteľky v triedach, len vo výnimočných prípadoch + preukáže sa Potvrdením o negatívnom teste/ výnimkou.
Prevádzka materskej školy je otvorená 6:30 do 16:30 hodiny.
Do budovy materskej školy vstupuje len jeden z rodičov, maximálny počet rodičov v šatni sú traja.
Pri vstupe do areálu platí povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest, aj pri vstupe do budovy + dezinfekcia rúk. Zdržujte sa v priestoroch minimálne.
Z domu neprinášajte do materskej školy žiadne nepotrebné predmety (hračky, cumlíky, flaše s tekutinami a pod.).
Dieťa musí byť úplne zdravé, bez príznakov akejkoľvek choroby (kašeľ, zapálené oči, výtok z nosa, žalúdočné problémy, hnačka, iné infekčné choroby....a pod.). Pani učiteľky v triedach budú realizovať ranný filter a majú právo dieťa s príznakmi choroby neprebrať, prípadne informovať telefonicky rodiča, aby si prišiel vyzdvihnúť dieťa s príznakmi choroby.
Vstup do MŠ je prísne zakázaný osobám s pozitívnym testom na COVID 19.
Prajeme Vám príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov.