• PODMIENKY PRIJATIA DETÍ NA PREDPRIMÁRNE VZDELÁVANIE

• Rodičia môžu žiadosti zasielať do 20. mája 2024.

Prijímanie detí:

Ø Žiadosť musí byť podpísaná obomi rodičmi, s potrebnými údajmi o dieťati (meno a priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu alebo adresa miesta, kde sa dieťa zdržiava, rodné číslo, štátnu príslušnosť, národnosť, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti a očkovaní) a osobných údajoch o zákonných zástupcoch dieťaťa v rozsahu (meno a priezvisko a adresa trvalého pobytu zákonných zástupcov, kontaktné údaje: telefónne číslo, email).

Doručenie žiadosti:

Ø Osobne: v utorok14. mája 2024 v čase od 15:30 do 16:30 v budove MŠ v I. triede.

Ø Písomne: vhodením do schránky v MŠ alebo poštou na adresu Materská škola Kúty, Ul. Dr. Štefana Heska 921, Kúty.

Ø Elektronicky: prihláška je zverejnená na stránke https://mskuty.edupage.org/. Je potrebné ju vytlačiť, podpísať obidvomi rodičmi, dať potvrdiť lekárovi pre deti a dorast a následne ju doručiť do MŠ.

Zápis na šk. rok 2023/2024 do MŠ Kúty bude uzavretý dňa 20. mája 2024.

Rozhodnutie o prijatí/neprijatí bude vydané do 30. júna 2024. Bude zaslané cez ústredný portál verejnej správy, prípadne budú rodičia vyzvaní k jeho osobného prebratiu miestnym rozhlasom.

Pre dieťa, ktoré dosiahlo päť rokov veku do 31. augusta je predprimárne vzdelávanie povinné.

Dieťa, ktoré navštevuje MŠ Kúty, nemusí opätovne žiadať o prijatie do materskej školy.

Deti, ktoré neboli v minulosti do MŠ prijaté, musia opakovane podať žiadosť.

P_P_DETI_DO_MS_2024_op.pdf

PODMIENKY_PRIJATIA_DETI_DO_MS_2023.pdf