Dňa 5. 12. 2025 navštívil našu materskú školu Mikuláš spolu s anjelikom. Deti ich privítali básničkami a piesňami a za svoju snahu si každé z nich odnieslo mikulášsky balíček.
V popoludňajších hodinách sa v kultúrnom dome uskutočnil vianočný program, ktorý pripravili deti z tried Mravčekov, Sovičiek, Lienok a Líštičiek. Triedy Bublinky, Pastelky a Námorníci predviedli svoj program priamo v triedach. Po vystúpení si deti spolu s rodičmi zdobili medovníčky, ktoré si vopred upiekli s pani učiteľkami.
Deti však mysleli aj na našich starkých. Z mikulášskych dobrôt pripravili krásnu „Krabičku plnú lásky“, ktorú každá trieda osobne odniesla do DSS Nezábudka. Starkým sa deti poďakovali básničkou, piesňou alebo tancom a spríjemnili im tak predvianočný čas.
Ďakujeme všetkým deťom za krásne chvíle plné radosti, láskavosti a vianočnej atmosféry. ❤️🎄